Wyjątkowa sesja zdjęciowa

Z ogromną przyjemnością zapraszam Was na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do Ujazdu, gdzie będziecie mogli wylicytować specjalną sesję zdjęciową. Zbliżają się Walentynki. Czy chcielibyście podarować bliskim coś niepowtarzalnego, budzącego pozytywne emocje? Z pewnością takim wspaniałym upominkiem, który dostarczy niezapomnianych wrażeń, będzie sesja fotograficzna.

Jaka to będzie sesja? Wasza wymarzona.  Możemy popuścić wodze fantazji i odlecieć w krainę Waszych marzeń. Możecie pozostać sobą, albo na chwilę zmienić się w kogoś, kim chcieliście zostać w dzieciństwie. Chcesz być tajemniczą rusałką ? A może jesteście zakochaną parą i chcecie sesję dla dwojga ? Sesja narzeczeńska ? Brzuszkowa ? W ramach tej sesji możemy zrealizować wiele projektów z wyjątkiem aktu, zdjęć ślubnych i fotografii przeznaczonych do użytku komercyjnego. Będziemy też mieli sporo czasu na zastanowienie się i zrealizowanie fotosesji, ponieważ sesja będzie ważna do 31.12.2013r.

Nad Twoim wyglądem będzie czuwała profesjonalna wizażystka Honorata Adaszkiewicz, a zanim staniesz przed obiektywem, powiemy Ci jak się najlepiej przygotować, żeby na widok Twoich zdjęć, wszystkim zaparło dech w piersiach.

Po sesji otrzymasz płytę DVD, na której będzie 30 zdjęć starannie przygotowanych, po retuszu, w wysokiej rozdzielczości umożliwiającej wydruk oraz miniaturek, które będziesz mogła wysyłać mailem do znajomych i prezentować w internecie. Do tego przygotuję niespodziankę. Ale na razie o tym sza, wszak to niespodzianka…

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania przed licytacją, zadzwoń, napisz maila, śmiało. Możesz się również skontaktować ze mną przez Facebook. A tutaj możesz śledzić aktualne informacje wprost ze sztabu WOŚP w Ujeździe.

Zapraszam

Share Button