Sylwester w Częstochowie – fotografia eventowa

Jest jakaś totalna magia, kiedy wszystko tonie w barwnych refleksach świateł.

Czy jest to fotografia koncertowa czy fotografia eventowa, czuję się wtedy jak przysłowiowa ryba w wodzie. Bo kocham światło, kocham jego zmienność i nieprzewidywalność. Ludzie w tej scenerii wydają się niezwykle tajemniczy, piękno emanuje z nich po stokroć bardziej niż zwykle. Fotografowanie w takich warunkach jest chyba jednym z najtrudniejszych: tłum, ruch, wpychający się na siłę mrok i nie zawsze przychylny kolor światła. Mało tego, na koncertach, w 99,99% błyskanie lampą jest zabronione. Zresztą uważam, że w wielu sytuacjach używanie lampy jest co najmniej niestosowne. Niezależnie od charakteru imprezy psujemy wówczas nastrój i nerwy innym ludziom, poza tym, że pozbawiamy rejestrowane obrazy tej magii, o której piszę. Bo czy otumaniając fleszem światła sceny nie zabijamy całej poezji i dramaturgii widowiska ?

Polecam Państwu ten rodzaj reportażu- fotografia eventowa oddaje zawsze cały smak imprezy, podkreśla klimat i charakter najważniejszych zdarzeń. Fotografia eventowa jest po to, byście mogli się cieszyć tymi momentami jeszcze raz, i jeszcze, i jeszcze…

Jako oficjalny partner zapraszam do obejrzenia zdjęć z Sylwestra w Częstochowie; Hala Polonia, 800 gości, największa obsługa kateringowa tego wieczoru.

Kliknij w zdjęcie  (wygodne przeglądanie i pokaz slajdów)

Akustycy

Ekipa VIP Catering

Obsługa video – MID SIENCE Mateusz Głowacki

Share Button